نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      13:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:347


نسخه چاپی
کشف نزدیک به 160 کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان
گروه استان ها_خوزستان_فرمانده انتظامی استان از کشف مقدار 159 کیلو و750 گرم موادمخدر در بازرسی از 3 دستگاه خودرو سواری و دستگیری 3 سوداگر مرگ خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه 3 قاچاقچی حرفه ای مواد افیونی قصد انتقال محموله ای به وسیله خودرو سبک و تیزرو از شرق کشور به استان خوزستان را دارند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان بهبهان قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم مشترک از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان بهبهان و یگان امداد وارد عمل شدند و 3 دستگاه خودرو سواری متعلق به این قاچاقچیان را در محور ورودی استان، شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این 3 دستگاه خودرو مقدار 40 کیلو و 500گرم مرفین و84 کیلو و850 گرم حشیش و34کیلو و 400 گرم تریاک که در خودروها به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی مواد افیونی و تحویل آنها به مراجع قضائی، گفت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برابر قانون به شدت مبارزه و برخورد می کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون