نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      13:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:231


نسخه چاپی
کشف 224 تن برنج قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در میرجاوه
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازرسی از یک انبار در شهرستان میرجاوه، 224 تن برنج فاقدمجوز را به ارزش 20 میلیارد ریال کشف کردند.
 
 

سرهنگ "ابراهیم ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئیات اين خبر گفت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تشديد مبارزه با قاچاق کالا، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی پس از کسب خبري مبني بر فعاليت افرادي سودجو در دپو 224 تن برنج فاقد مجوز در يکي از محلات شهرستان میرجاوه، رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تیم های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، انبار دپو برنج های قاچاق را شناسایی کرده و برای بررسی صحت و سقم موضوع به مکان موردنظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این مکان 224 تن برنج فاقد مجوز به ارزش 20 میلیارد ریال کشف و در این رابطه 2 متهم را نیز دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان در پايان سخنان خود از شهروندان خواست؛ با توجه به اين که ورود کالاي قاچاق موجب رکود توليد داخلي و عدم سرمايه گذاري و در نتيجه افزايش بيکاري مي شود در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون