نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      13:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:198


نسخه چاپی
مراكز مشاوره؛ مامنی امن برای آسیب دیدگان اجتماعی
گروه استان‌ها- خراسان شمالی- معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان با تاکید بر نقش موثر مشاوران، گفت: مراکز مشاوره و مددکاری، پناهگاهی امن برای آسیب دیدگان اجتماعی است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حیدر اقبالی مطلق" در آیین تجلیل از مشاوران و مددکاران فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی، اظهار داشت: مشاوره و راهنمايي، يک راهبرد نيرومند در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي است كه مي تواند سهم عمده اي در حفظ نظم و امنيت اجتماعي داشته باشد.

وي، مهمترين و اساسي ترين هدف اين مراكز را حفظ، تقويت و بهسازي نهاد خانواده بیان و عنوان کرد: با پایداري و استحكام نهاد خانواده، پيشگيري اجتماعي تحقق مي يابد.

این مقام انتظامی، ويژگي منحصر به فرد مراكز مشاوره در نيروی انتظامي را كمک به پيشگيري از وقوع و بروز آسیب های اجتماعی دانست و افزود: اين خصوصيت مي تواند ماهيت مراكز مزبور را از ساير مراكز و نهادهاي مشابه حمايتي متمايز سازد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه شهروندان برای برطرف کردن مشکلات خود به مشاوره و مددکاری نیاز مبرم دارند، عنوان کرد: مرکز مشاوره و مددکاري در معاونت اجتماعي، پناهگاهي امن براي افراد در معرض خطر و آسيب ديده است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون