نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      13:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف یک میلیاردی اموال مسروقه در شهرستان ساري
گروه استان‌ ها – مازندران – معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی به ارزش یک میلیارد ریال و مقاديري موادمخدر در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" ناصرعلی صفر پور" با اعلام اين خبر، اظهار داشت: به منظور پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با تهيه و توزيع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خيز شهر ساري به اجرا درآمد.

وي افزود: در اجراي اين طرح، مأموران انتظامي اين فرماندهي با هماهنگي قضائي و در عملياتي ضربتي، با حضور در يکي از مناطق آلوده و جرم خيز، یک دستگاه خودرو زانتیا، 15دستگاه تلفن همراه، 7دستگاه موتورسیکلت، 2دستگاه دوچرخه و40عدد کارت عابربانک سرقتی، 40میلیون ریال اسکناس جعلی و...کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: ارزش اموال مسروقه مکشوفه از سوی کارشناسان، یک میلیارد ریال برآورد شده است. 

سرهنگ صفرپور با اشاره به اجراي موفقيت‌ آميز اين طرح، عنوان کرد: در اين طرح، 7 متهم که از سارقان سابقه دار و فروشندگان مواد مخدر بودند، شناسايي و دستگير شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران در پايان ضمن تقدير از همکاري خوب مردم با پليس، گفت: هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و ايجاد آسايش و آرامش براي مردم است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون