نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      14:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:228


نسخه چاپی
سارقان زورگير در گلستان دستگير شدند
گروه استان ها – گلستان – فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 سارق زورگير و اعتراف آنان به 43 فقره سرقت خبر داد.

 

سردار "علي اكبر جاويدان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، درخصوص جزئيات اين خبر، گفت: درپي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر سرقت تلفن های همراه توسط راكب و ترك نشين يك دستگاه موتورسيكلت در شهرستان گرگان، شناسايي و دستگيري سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي قرار گرفت.

وي ادامه داد: با بررسي فيلم هاي موجود و مراقبت محسوس و نامحسوس سارقان سابقه دار، ماموران اواخر هفته گذشته از وقوع يك فقره سرقت خودرو در شهرستان كردكوي با خبر شدند.

اين مقام ارشد انتظامي عنوان کرد: تحقيقات مقدماتي پليس با اظهارات مالباخته، نشان مي داد سارق خودرو همان سارقان زورگير در گرگان هستند كه پس از چند روز كار اطلاعاتي و پليسي، خودرو مسروقه در این شهرستان كشف و راننده و سرنشين خودرو  طي يك تعقيب و گريز پليسي دستگير شدند.

سردار جاويدان با اشاره به تحقيقات تخصصي صورت گرفته از متهمان، تصريح كرد: در تحقيقات انجام شده، متهمان به 43 فقره زورگيري، كيف قاپي و سرقت تلفن همراه اقرار و اعتراف كردند اموال مسروقه را به 2 مالخر به فروش مي رساندند.

به گفته وي، در بازرسي از مخفيگاه متهمان، تعدادي اموال مسروقه كشف و متهمان با تشكيل پرونده براي انجام مراحل قانوني، تحويل مراجع قضائي شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون