نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      14:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:578


نسخه چاپی
تهیه کنندگان در ناجی هنر
گروه ناجا ـ سرپرست موسسه ناجی هنر از جمعی از تهیه کنندگان سینما و تلویزیون تقدیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ  "مهدی یارندی"، مدیرعامل موسسه ناجی هنر طی مراسمی از تهیه کنندگان سینمایی و تلویزیونی که در آثار خود چهره مناسبی از پلیس را به تصویر کشیده اند، تقدیر کرد.

سرپرست ناجی هنر در این مراسم که با حضور تهیه کنندگان شاخص سینما و تلویزیون از جمله الهام غفوری، محمدرضا شفیعی، سعید سعدی، امیر پروین حسینی و ابوالفضل صفری برگزار شد، با تشکر از زحمات اهالی هنر بویژه فیلمسازان، راهبردهای نیروی انتظامی را در تعامل بیشتر با تهیه کنندگان در ساخت فیلم های پلیسی تشریح و با تاکید بر قابلیت های موضوعات پلیسی از جمله مرز و مرزبانی برای ساخت فیلم های سینمایی اعلام آمادگی کرد تا در این زمینه همکاری های مستمری از سوی موسسه ناجی هنر با تهیه کنندگان صورت گیرد.

در ادامه این جلسه تهیه کنندگان نیز به بیان پیشنهادها و راهکارهای خود برای همکاری های بیشتر  پرداختند.

"سعید سعدی" با ابراز رضایت از همکاری های خود با ناجی هنر از ساخت جدیدترین سریال خود به نام "بچه مهندس" در لوکیشن های شهرک سینمایی پلیس واقع در بوستان ولایت خبر داد و امکانات موجود در این شهرک را برشمرد.

در ادامه" الهام غفوری" نیز در مورد امکان همکاری ناجی هنر در سری جدید سریال پایتخت پیشنهاداتی را مطرح کرد.

سرهنگ "یارندی" با استقبال از پیشنهادات مطرح شده و لزوم بررسی آنها اعلام کرد که کارشناسان موسسه آمادگی دارند در زمینه نگارش فیلمنامه های پلیسی به صورت رایگان به نویسندگان خدمات مشاوره تخصصی ارائه دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون