نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      16:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
ناکامی سارقان مسلح در سرقت 3 و نیم کیلو طلا
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 سارق مسلح که اقدام به سرقت 3 کیلو و 500گرم طلا از یک طلافروش کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان این پلیس خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" ستار خسروی" با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی شکایت متصدی یک واحد صنفی طلافروشی مبنی بر سرقت مسلحانه 3 کیلو و 500 گرم طلا از وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، مال باخته صبح زود با به همراه داشتن کیف سامسونتی حاوی طلاها از منزل خارج شده که دو نفر نقابدار با در دست داشتن اسلحه کلت کمری به وی حمله کرده و با شلیک تیر هوایی کیف را از وی به سرقت می برند.

سرهنگ" خسروی" عنوان داشت: کارآگاهان سرانجام پس از یک سری اقدامات پیچیده علمی و تخصصی هویت سارقان را مورد شناسایی قرار داده و ظرف 48 ساعت پس از وقوع سرقت در یک عملیات ضربتی متهمان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش طلاهای مسروقه 7 میلیارد ریال برآورد شده، افزود: در این عملیات تمامی طلاهای مسروقه از سارقان کشف و به مال باخته تحویل شد و متهمان نیز به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون