نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      17:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171


نسخه چاپی
ادامه مسير توسعه و پيشرفت منوط به امنيت حاكم بر جامعه است
گروه استان ها – گلستان – استاندار با بيان اينكه به امنيت مطلوب جامعه باليده و به آن افتخار مي كنيم ، گفت: ادامه مسير توسعه و پيشرفت منوط به امنيت حاكم بر جامعه است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، " سيد مناف هاشمي " در بيست و سومين همايش فرماندهان و مسئولان انتظامي گلستان با تاكيد بر حفظ وحدت و همدلي در بين همه گروه هاي سياسي و احزاب در شرايط كنوني جامعه، گفت: شرايط امروز كشور به گونه اي است كه وحدت همه گروه ها و سازمانها و احزاب را مي طلبد و كساني كه دلسوز نظام و دستاورد هاي نظام هستند بايد به اين نكته بسيار مهم توجه كنند.

وي با اشاره به دسيسه ها و دشمني هاي استكبار در طول 40 سال گذشته بر عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي، اظهار داشت: ايمان به خدا، وحدت و يكپارچگي ملت بزرگ ايران همه دشمني ها  و توطئه ها را نقش بر آب كرده است .

هاشمي گفت: شهداء زيادي در راه نظام مقدس جمهوري اسلامي تقديم شده، لذا مي طلبد همه ما با وحدت و انسجام دروني درحفظ دستاوردهاي شهداء لحظه اي غفلت نكنيم.

استاندار گلستان با اشاره به امنيت مطلوب و ارتقاء شاخصه هاي امنيتي در استان وكشور، بیان کرد: به امنيت مطلوب جامعه خود مي باليم و به آن افتخار مي كنيم؛ اين امنيت حاصل تلاش شما كاركنان، فرماندهان نيروي انتظامي و ديگر دستگاه هاي امنيتي است.

وي، مسير توسعه و پيشرفت  جامعه را منوط به امنيت حاكم بر جامعه دانست و گفت: اگر امنيتي در جامعه نباشد هيچ يك از برنامه ها و اهداف از پيش تعيين شده محقق نمي شود.

هاشمي، توسعه استان در حوزه صنعت گردشگري، كشاورزي، اقتصاد مقاومتي، سرمايه گذاري، معدن و تجارت را مديون امنيت موجود عنوان كرد و گفت: مادامي كه اتحاد و همدلي در بين سازمان ها و نهادها حاكميتي وجود داشته باشد هيچ گزندي متوجه نظام مقدس جمهوري اسلامي نخواهد بود.

استاندار گلستان، آسيب هاي اجتماعي موجود در جامعه را حاصل كم كاري برخي سازمانها و نهاد ها دانست و افزود: سرريز اين كم كاري ها متوجه نيروي انتظامي است لذا مي طلبد با تلاش جهادي و با وفاق و همدلي همه اقوام و گروه ها در مبارزه با آسيب هاي اجتماعي قدم هاي موثري برداشته شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون