نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/26      19:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
آزار و اذیت 10 کودک توسط والدین سنگدل در آمریکا

گروه بین الملل- زن "کالیفرنیایی " اتهام آزار و اذیت 10 فرزندش توسط خود و یا شوهرش را رد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "آسوشیتدپرس"،به گفته مقامات این کودکان که بین 4 ماه تا 12 سال سن دارند، دارای آثار زخم، سوختگی، کبودی و مصدومیت‌هایی ناشی از برخورد گلوله‌های تفنگ ساچمه‌ای هستند.

پلیس روز دوشنبه اعلام کرد تمام این کودکان بعد از تماس "اینا راجرز" با پلیس "فیرفیلد" مبنی بر گم شدن بزرگترین دخترش از خانه این زن و شوهر بیرون آورده شده‌اند. افسران پلیس بعد از مراجعه به منزل این زوج واقع در 74 کیلومتری شمال شرقی "سان‌فرانسیسکو" با صحنه‌های هراسناکی روبرو شدند. یکی از مقامات مسئول در این باره گفت: ماموران با صحنه‌های غیربهداشتی و خطرناکی مواجه شدند.آشغال و غذای فاسد روی زمین بود، همچنین مدفوع انسان و حیوان و مقداری زیادی خاک روی زمین ریخته شده بود به طوری که عبور از راهرو را غیرممکن می‌کرد.

"جاناتان آلن" 29 ساله، پدر این کودکان، روز جمعه بعد از صحبت ماموران با کودکان دستگیر شد. وی به 7 فقره اعمال شکنجه و 9 فقره کودک آزاری متهم شده و در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد.

کودکان این زوج در حال حاضر به کمک‌های پزشکی نیاز ندارند اما ماموران با اندکی حوصله توانستند در عرض 6 هفته شرح حال آزار و اذیت‌هایی که این کودکان متحمل شده بودند را از زبان آنها بشنوند و 8 تن از کودکان در مورد حوادثی صحبت کردند که سال‌ها پیش اتفاق افتاده بود.

راجرز 30 ساله، مادر این کودکان به جرم سهل انگاری ماه گذشته دستگیر شده بود اما با گذاشتن وثیقه 10 هزار دلاری آزاد شد. وی روز دوشنبه اتهام آزار و اذیت کودکان توسط همسرش را رد کرد. راجرز در مقابل خانه خود به خبرنگاران گفت: هیچ استخوانی شکسته نشده، هیچ زخم بزرگی وجود ندارد. آنها زخمی شده‌اند و دچار کبودی هستند چون کودک هستند و در حین بازی مجروح می‌شوند. فقط همین.

وی گفت که خانواده آنها به این خاطر تحت قضاوت قرار می‌گیرد که فرزندان زیادی دارند و در خانه به آنها درس می‌دهند. راجرز افزود: مقامات سازمان حمایت از کودکان چند سال پیش از این خانه دیدن کرده‌ بودند. وی به دلیل این بازدید اشاره‌ای نکرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون