نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/27      9:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:153


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
قرآن سرمایه بزرگ الهی و کتاب هدایت است
گروه استان ها – مازندران – نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در جشنواره قرآنی فرماندهی انتظامی استان در ساری، گفت: قرآن سرمایه بزرگ الهی و کتاب هدایت است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "آیت الله علی معلمی" نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر،  در جشنواره قرآنی فرماندهی انتظامی استان در ساری، به تشریح خدمات بزرگ قرآن به کشور و امت اسلامی ایران پرداخت.

آیت الله معلمی تصریح کرد: پیروزی انقلاب، قطع دست ایادی استکبار از کشور، ایستادگی و مقاومت رزمندگان اسلام در برابر تهاجم بیگانگان و دفاع جانانه و سرسختانه از میهن اسلامی، از بزرگترین خدمات قرآن به کشور به شمار می آید، در حقیقت این موفقیت ها به پشتوانه این کتاب آسمانی بوده است.

وی با بیان اینکه ادبیات قرآن یک پایه و بنیه محکم برای رشد علمی جوانان در رشته های مختلف تحصیلی است، افزود: قرآن علاوه بر روحانیت معنوی و قداست، به عنوان یک بنیه علمی برای دانش آموزان و دانشجویان در رشته های تحصیلی مختلف است.

نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: قرآن برای هدایت همه مردم است و با استغفار و تلاوت قرآن، دل ها جلا می گیرد.

وی قرآن را از جمله سرمایه های بزرگ الهی و هدایت برای بشریت دانست و ادامه داد: قرآن سرمایه دانش، حکمت، ادب و اخلاق است و کسی که با این کتاب آسمانی انس بگیرد، متخلق به اخلاق اسلامی خواهد شد.

آیت الله معلمی، خشنودی امام زمان(عج) از امت اسلامی را در تبعیت از ولایت فقیه و رهبری دانست و عنوان کرد: ولایت، نعمت و امانت الهی است که باید برابر نص صریح قرآن «اطیعوالله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم» از آن، اطاعت و پیروی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون