نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/27      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
توقیف محموله پارچه های قاچاق در شاهرود
گروه استان ها_ سمنان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 130 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون ریال در شاهرود خبرداد.

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مبارزه و مقابله با پدیده قاچاق را از اولویت های پلیس در سال "حمایت از کالای ایرانی" عنوان کرد و گفت: قاچاق پدیده ای مخرب و ویرانگر در چرخه اقتصادی و بازار کشور به حساب می آید که برای کنترل و کاهش آن همه دستگاه ها و مردم باید یک صدا و همراه باشند.

وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود روز گذشته با اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خاور که در مسیر پایتخت در حرکت بود مظنون شدند و دستور ایست خودرو را صادرکردند.

سردار قاسمی با بیان این که در بررسی های اولیه مشخص شد خودرو یک محموله پارچه خارجی را به تهران منتقل می کند ادامه داد: با توجه به اظهارات ضد و نقیض راننده، اسناد و مدارک قانونی انتقال این محموله از سوی ماموران پاسگاه به دقت مورد بررسی قرارگرفت.

به گفته این مسئول انتظامی در بررسی های دقیق بعدی، قاچاق بودن محموله محرز و 130 طاقه پارچه خارجی قاچاق توقیف شد.

سردار قاسمی با اشاره به این که بنا به برآورد کارشناسان، ارزش ریالی پارچه ها بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون ربال اعلام شد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون