نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/27      13:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
وحدت رویه، انسجام درونی و حرکت جهادی رمز موفقیت ماموریت هاست
گروه استان ها - گلستان - فرمانده انتظامی استان با تاکید بر مسئولیت پذیری و احساس مسئولیت فرماندهان و کارکنان انتظامی در انجام وظایف سازمانی گفت : وحدت رویه، انسجام درونی و حرکت جهادی رمز موفقیت ماموریت هاست .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "علي اكبر جاويدان" در نشست عمومي فرماندهان و مسئولان انتظامي استان، گسترش و نفوذ قدرت نظام مقدس جمهوري اسلامي در نقاط مختلف دنيا را موجب افزايش كينه ورزي دشمنان نظام عنوان كرد و گفت: نفوذ نظام مقدس جمهوري اسلامي فراتر از مرزهاست از اين رو دشمن نيز بيكار ننشسته و در صدد ضربه زدن به نظام الهي است.

وي با تاكيد بر اين كه دشمن با اصل نظام جمهوري اسلامي مخالف است گفت: دشمنان چون از حمله فيزيكي به ایران مايوس شدند به دنبال اختلافات قومي، مذهبي و ايجاد شكاف در جامعه هستند و در حوزه فرهنگي تلاش مي كنند غيرت، مردانگي، ايثار و ازخودگذشتگي كه شاخصه مردم ايران اسلامي است را كمرنگ كنند.

فرمانده انتظامي گلستان، وقوع برخي نا آرامي ها در دي ماه  سال گذشته و همچنين حادثه خيابان پاسداران تهران را نمونه اي از توطئه هاي دشمن در  ایجاد شكاف جامعه عنوان كرد و گفت: همگان ديديم كه نيروي انتظامي با درايت، رأفت و عطوفت اين نا آرامي ها را كنترل و با رضايت مردم و مقام عظماي ولايت، برگ زرين ديگري بر افتخارات خود در دفتر نظام مقدس جمهوري اسلامي افزوده است.

وي ولايت پذيري و ولايت محوري را شاخصه كاركنان نيروي انتظامي دانست و گفت: ملاك ما قانون، فرامين و تدابير مقام معظم رهبري است و هر اقدامي كه به موازات تدابير ولايت فقيه باشد با جان دل در عمل به آن تلاش مي كنيم.

سردار جاويدان، عطوفت و مهرباني با مردم همراه با اقتدار را از شاخصه هاي پليس اسلامي از نگاه مقام معظم رهبري دانست و تصريح كرد: اقتدار پليس، امنيت شهروندان را تضمين مي كند و موجب گسترش نقش مردم در تامين امنيت جامعه مي شود.

وي ظرفيت سازي هاي جديد براي رشد و ارتقاء سازمان و از طرفي افزايش توان و كارايي كاركنان را از جمله راه هاي صحيح اداره امورات عنوان كرد و گفت: اگر نيرو كارآمد، با انگيزه و در خدمت سازمان باشد بهترين خروجي و عملكرد را به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامي گلستان با تاكيد بر اينكه فرماندهان و مديران بايد الگوي زير مجموعه خود باشند، متذكر شد: وحدت رويه، انسجام دروني و حركت جهادي باعث موفقيت ما در اجراي ماموريت ها خواهد بود.

وي با تاكيد بر اينكه با اعمال دقيق قانون مي توان جلوي بسياري از تخلفات حادثه ساز را گرفت، اظهار داشت: كشته شدن 16 هزار نفر در كشور و همچنين 373 نفر در استان طي يك سال گذشته مويد اين نكته است كه همه ما در اين حوزه مسئوليم و بايد با همكاري ساير نهادها و سازمان ها نسبت به كاهش تصادفات قدم هاي موثري برداریم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی