نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/27      13:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
ملاک در نیروهای مسلح، دین، فداکاری، شجاعت و پاکدستی است
گروه استان ها - هرمزگان - امام جمعه موقت تهران در جمع کارکنان نظامی و انتظامی شهرستان قشم ملاک ارتقاء در نیروهای مسلح را دین، فداکاری، شجاعت و پاکدستی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید احمدخاتمی" امام جمعه موقت تهران با حضور در شهرستان قشم و در جمع کارکنان نیروهای نظامی و انتظامی بیان داشت: برخلاف سایر کشورها که تجاوزکار هستند راهبرد ما بازدارندگی است، ما مقتدر می شویم تا دشمن به ما حمله نکند و از اول انقلاب هیچ گاه ما مهاجم نبوده و مدافع بوده ایم .

خطیب موقت نمازجمعه تهران افزود: سلاح نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران عقیده است و نهاد عقیدتی سیاسی در تار و پود نیروهای مسلح ماست و هیچ ارتشی در دنیا این نهاد را ندارد.

وی با اشاره به اینکه در تمام دنیا نیروهای مسلح را از مردم جدا می کنند تا در روز حادثه آنها را رو در روی مردم قرار دهند، افزود: ارتش و نیروهای مسلح ما در خدمت خدا و دین خدا است و هیچ نیروی مسلحی به انگیزه و اقتدار شما نیست.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران که منجر به شهادت چند تن از مأموران نیروی انتظامی شد، تصریح کرد: ملاک ارتقاء در نیروهای مسلح، دین، فداکاری ،شجاعت و پاکدستی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون