نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/27      13:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:199


نسخه چاپی
توقیف موتورسیکلت‌ها، معضلات آن را کاهش نمی دهد
گروه استان ها-قم-استاندار قم گفت: توقیف موتورسیکلت‌ها در پارکینگ هیچ مشکلی از معضل موتورسیکلت ها برطرف نمی‌کند بلکه بایستی به ‌صورت همه‌ جانبه پیرامون آن چاره‌اندیشی کرده و از اقدامات سلبی در این زمینه خودداری کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مهندس "سید مهدی صادقی" در جلسه شورای ترافیک استان اظهار داشت: بهترین روش برای بهبود وضعیت موتورسیکلت ها در استان قم، اقدامات اصلاحی است.

وی با اشاره به تعداد بسیار زیاد موتورسیکلت در شهر قم، افزود: موضوع موتورسیکلت یکی از واقعیت‌های امروز استان قم است و حذف آن  اشتباه است، بنابراین باید ساماندهی‌های اصولی درباره این موضوع در استان صورت گیرد.

استاندار قم با انتقاد از اقدامات سلبی در موضوع موتورسیکلت گفت: برنامه‌های سلبی در کنترل موتورسیکلت‌ها تاکنون جواب درستی نداده و در برخی مواقع نیز نتیجه عکس داده است، بنابراین باید شیوه‌های عمل در این زمینه را تغییر داد.

صادقی با تأکید بر اهمیت سنجیده شدن ابعاد مختلف در مسئله موتورسیکلت ابراز کرد: باید طرح و نسخه‌ای در استان قم پیچیده شود تا با مرور زمان وضعیت موجود بهبود پیدا کند.

وی تعداد فراوان موتورسیکلت در استان قم را مورد توجه قرار داد و تأکید کرد: موتورسیکلت یکی از معضلات استان قم است که استفاده انبوه از این وسیله نیز معضلات خاص خود را داشته است.

استاندار قم تصریح کرد: توقیف موتورسیکلت‌ها در پارکینگ هیچ مشکلی از معضل آنها را برطرف نمی‌کند باید به‌صورت همه‌جانبه  چاره‌اندیشی کرده و از اقدامات سلبی در این زمینه خودداری کرد.

وی معضل موتورسیکلت در استان قم را بحرانی دانست و عنوان کرد: چون وضعیت موتورسیکلت‌ها در استان قم بحرانی است باید در مرحله نخست ساماندهی و اصلاح زیرساخت‌های لازم برای بهبود وضعیت موجود صورت گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون