نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/30      9:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:504


نسخه چاپی
كشف 2 تن و 757 كيلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- جانشین فرمانده انتظامي استان گفت: در 2عملیات ضربتی یگان های عملیاتی 2 تن و 757 کیلوگرم موادمخدر کشف و 8 قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار دستگیر شدند.
 

سرهنگ "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با بيان جزئيات  اين خبر، گفت: ماموران انتظامي شهرستان هاي "مهرستان" و "ایرانشهر" در سلسله عمليات هاي مبارزه با قاچاقچيان مسلح با پشتيباني فني پليس مبارزه با موادمخدر استان، يک باند بزرگ که با استفاده از خودروهاي کوهستاني، قصد جابه جايي مواد در منطقه را داشتند، شناسايي کردند.

وي افزود: پس از چندين هفته رصد مسير هاي تردد اعضاي اين باند، يگان هاي عملياتي پليس با شناسایی خودروهای قاچاقچیان در یک درگیری مسلحانه، موفق به دستگیری 5 تن از این قاچاقچیان، توقیف 3 دستگاه خودرو پژو 405 و کشف یک تن و 993 کیلوگرم تریاک به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و 2 قبضه سلاح شکاری شدند.

سرهنگ طاهری با اشاره به یک عملیات موفق پلیسی دیگر، بیان داشت: در پي کسب خبري مبني بر فعاليت يک باند قاچاق موادمخدر و انتقال مواد افيوني توسط اعضا این باند در شهرستان هامون، تيمي از ماموران انتظامی شهرستان های هامون و زابل با همکاری پلیس موادمخدر استان خراسان رضوی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات شبانه روزي و کنترل افراد مظنون در اين رابطه موفق شدند محل دپوی موادمخدر را در منزلی در شهرستان هامون شناسایی و با هماهنگی قضائی از محل مورد نظر  518 کیلوگرم هروئین، 154 کیلو تریاک و 92 کیلوگرم شیره تریاک کشف کنند.

طاهری با اشاره به دستگیری 3 قاچاقچی در این عملیات تصریح کرد: ماموران در این عملیات علاوه بر مواد کشف شده یک دستگاه خودرو تویوتا و 2 قبضه سلاح کلاش را به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان در پايان خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون