نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/2/30      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:637


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان مسلح منازل در عملیات ضربتی پلیس شوشتر

گروه استان ها - خوزستان - فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان مسلح منزل در عملیات ضربتی پلیس شوشتر خبر داد.

 

سردار "حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت مسلحانه از منازل به صورت باندی در شهرستان های شوشتر، اهواز، باوی و حمیدیه، تدابیر عملیاتی به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اهمیت موضوع و اقدامات پلیس اظهار داشت: تیم های ویژه ای از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شوشتر به كارگيري و با توجه به جغرافیای سرقت های انجام شده، روش های متعدد برای به دام انداختن آنها اعمال شد.

وی افزود: پس از ساعت ها تلاش مستمر، سرکرده باند شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه سرکرده باند در بازجویی های انجام شده به سرقت های مسلحانه با همدستی 9 نفر اعتراف کرد، افزود: کارآگاهان پلیس سایر اعضای باند در شهرستان های اهواز، شوشتر و باوی شناسایی و طی چند عملیات منسجم و هماهنگ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان، 2 قبضه سلاح غیرمجاز، مقادیری پول که از فروش اموال مسروقه اندوخته بودند به همراه 4 دستگاه خودرو که در سرقت های مسلحانه از آنها استفاده می کردند، کشف و توقیف کردند.

سردار عباس زاده با توجه به اعترافات سارقان در خصوص چگونگی وقوع سرقت ها اظهار داشت: سارقان با پرسه زنی در شهرستان ها، خانه های روستایی نفوذپذیر را شناسایی و به صورت باندی و به وسیله اسلحه گرم اعضای خانواده ها را تهدید و اقدام به سرقت طلاجات و لوازم منزل می کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این رابطه 2 مالخر شناسایی و دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان به 20 فقره سرقت مسلحانه منزل در شهرستان های مذکور اعتراف کردند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون