نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/5      15:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
وجود نیروهای مسلح برای امنیت، آرامش و خدمتگزاری مردم است
گروه استان ها ـ سمنان ـ فرمانده انتظامی استان نیروهای مسلح را از ارکان امنیت کشور خواند و گفت: علاوه بر حوزه امنیت که ارتباط مستقیم با ماموریت و فلسفه وجودی این نیروها دارد، خدمتگزاران ملت در قالب نیروهای مسلح در تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از سهم و نقش ویژه ای برخوردارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" در نخستین گردهمایی مودت فرماندهان و مدیران نیروهای مسلح استان سمنان، یاد و خاطره امام (ره) را گرامی داشت و به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و شهدای عرصه نظم و امنیت ادای احترام کرد.

وی به وقایع مهم و تاثیرگذاری که در طول دوران انقلاب اسلامی در خرداد ماه رخ داده اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص ترین و بارزترین این موارد، پیروزی شکوهمند رزمندگان اسلام در عملیات "الی بیت المقدس" و آزادسازی خرمشهر بود.

این مسئول انتظامی در بخش دیگری از سخنانش به نامگذاری های سالانه مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: با دقت در این نامگذاری ها، درمی یابیم که در سال های اخیر نگاه معظم له به حل و فصل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم معطوف شده است.

سردار قاسمی به جایگاه اساسی نیروهای مسلح در پیشبرد اهداف نظام اشاره و ضمن بازخوانی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در این خصوص تاکیدکرد: نیروهای مسلح از ارکان امنیت کشور به شمار می روند.

وی افزود: علاوه بر حوزه امنیت که ارتباط مستقیم با ماموریت و فلسفه وجودی نیروهای مسلح دارد، خدمتگزاران ملت در قالب نیروهای مسلح در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز از سهم و نقش ویژه ای برخوردارند.

به گفته سردار قاسمی، استراتژی دشمنان از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی براندازی نظام بود و راه های گوناگونی را نیز برای دستیابی به این خیال باطل تجربه کردند.

قاسمی بر وفاق، وحدت و همدلی آحاد مردم و مسئولان تاکیدکرد و با بیان اینکه انقلاب بدون همراهی و پشتیبانی مردمی، قوامی نخواهد داشت، تصریح کرد: وجود ما برای مردم و امنیت و آرامش آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون