نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/5      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:233


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف 133کیلوگرم ترياك در عملیات پلیس خراسان جنوبی
گروه استان ها-خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان از كشف 133كيلوگرم ترياك طي 24 ساعت گذشته خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"مجید شجاع"در تشریح این خبر اظهار داشت:روز گذشته مأموران انتظامي شهرستان "نهبندان" با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ،بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران هنگام كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه سواري پرايد كه با سرعت زياد در حال حركت بود مشكوك شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبي تصریح کرد: راننده خودرو بدون توجه به ايست مأموران فرار كرد كه پس از چند كيلومتر تعقيب و گريز  متوقف و در بازرسي از آن 133كيلوگرم ترياك كشف و متهم دستگیر شد.

سردار شجاع  تصريح كرد: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود و با توجه به نقش بي بديل شهروندان در دستاوردهاي پليس، ضروري است همكاري هاي آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با ماموران پليس تداوم يابد و از طريق ارائه گزارشات شهروندان درباره اقدامات افراد سودجو از طريق تلفن 110، بستر گسترش اين پديده شوم در سطح جامعه از بين رفته و محيطي نا امن تر از گذشته، براي فعاليت هاي شوم ونابهنجار سوداگران مرگ فراهم شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون