نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/6      13:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:413


نسخه چاپی
سانحه رانندگی در محور مرند - خوی، 2 کشته برجای گذاشت
گروه استان ها – آذربایجان شرقی- فرمانده انتظامی شهرستان " مرند" گفت: بر اثر برخورد سواري پرايد با یک دستگاه اتوبوس در محور مرند به خوی، 2نفر از سرنشینان سواری پراید جان باختند.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" کاظم دهقانی" در تشریح این خبر، گفت: صبح امروز به دنبال گزارش وقوع حادثه مرگبار رانندگي در محور "مرند" به "خوی" سه راهی روستای "گزافر" از طريق مركز فوريت هاي پليسي 110، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان " مرند" افزود: با حضور در محل، مشاهده شد اين حادثه به علت برخورد يك دستگاه سواري پرايد با يك دستگاه اتوبوس اتفاق افتاده که بر اثر شدت برخورد، سواری پراید دچار آتش سوزی شد.

سرهنگ دهقانی علت اين حادثه را برابر اعلام كارشناس پليس راه مرند، انحراف به چپ راننده سواري پرايد اعلام و عنوان کرد: در اين حادثه، راننده و یک نفر از سرنشينان پرايد در دم جان باختند.

سرهنگ دهقانی در پایان، خستگي و خواب آلودگي و عدم توجه به جلو را يكي از علت هاي اصلي وقوع حوادث رانندگي عنوان کرد و گفت: تأكيد هميشگي پليس به رانندگان، پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی و استراحت در مواقع خستگی و خواب آلودگی است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون