نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/8      16:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
پاكسازي نقاط آلوده و كشف 155 كيلوگرم مواد مخدر در گلستان
گروه استان ها – گلستان – جانشين فرماندهي انتظامي استان از اجراي طرح عملياتي پاكسازي نقاط آلوده و جرم خيز و كشف 155 كيلوگرم مواد مخدر در اين عمليات خبر داد.
 

سرهنگ " مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با بيان اينكه براي مقابله با هرنوع آسيب هاي اجتماعي، ايمن سازي جامعه مهمترين راه رويارويي با آن آسيب است، اظهارداشت: راهكارهاي مقابله با اعتياد را بايد از ميان خانواده وتغییر نگرش آنها آغاز كرد.

جانشين فرمانده انتظامي استان گلستان با بيان اينكه براي ريشه كن كردن اعتياد و مواد مخدر، برخورد صرف انتظامي كافي نيست، گفت: علي رغم تلاش هاي شبانه روزي پليس در حوزه مقابله با مواد مخدر، متاسفانه شاهد افزايش گرايش به مصرف مواد افیونی در جامعه هستيم.

وي با تاكيد بر عزم راسخ پليس در حوزه مقابله با مواد مخدر، از اجراي طرح پاكسازي نقاط آلوده و جرم خيز خبر داد و گفت: اين طرح با بسيج كليه امكانات و نيروهاي پليس مبارزه با مواد مخدر به مرحله اجرا گذاشته شد.

این مقام انتظامی، هدف اجراي اين طرح را افزايش ضريب امنيتي عنوان و بیان کرد: با تلاش ماموران در اين طرح 4 نفر از عوامل اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر دستگير شدند.

سرهنگ فروزان با اشاره به توقيف 3 دستگاه خودرو و 3 دستگاه گوشي تلفن همراه،گفت: در اين عمليات 155 كيلو گرم مواد مخدر شامل 135كيلوگرم ترياك و20 كيلوگرم حشيش كشف و متهمان با تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون