نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/8      14:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
ناجا، مردم داری و مردم محوری را همواره در دستور کار دارد
گروه استان ها- خراسان شمالی- جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تمام اقدامات ناجا بر اساس خدمت رسانی مطلوب به شهروندان برنامه ریزی شده است، گفت: در ناجا مردم داری و مردم محوری، همواره در دستور کار قرار دارد.

 

سرهنگ"حسین بدری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: امروز کارکنان نیروی انتظامی با سرلوحه قرار دادن بیانات گهربار مقام عظمای ولایت درخصوص خدمت به مردم، تمام تلاش خود را می کنند تا مردم عزیز در بحث امنیت، هیچ دغدغه ای نداشته باشند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه قدرت و اقتدار نیروی انتظامی باید با رأفت اسلامی و اخلاق خوب همراه باشد، افزود: کارکنان ناجا باید با مخلان نظم و امنیت و افرادی که سلامت جامعه اسلامی را خدشه دار می کنند، مقتدرانه برخورد کنند تا مردم عزیز ایران اسلامی، با آرامش خاطر به امور زندگی خود بپردازند.

این مقام انتظامی بیان کرد: امروز مردم، نیروی انتظامی را به عنوان یار مهربان و مدافع امنیت ملی می دانند و به آن اعتماد دارند که باید سعی کنیم تا این اعتماد، همواره حفظ شود.

سرهنگ بدری ادامه داد: موفقیت در ماموریت ها وابسته به انجام خدمت صادقانه به مردم بوده که باید این مهم را به عنوان یک اصل اساسی، همیشه در دستور کار خود قرار دهیم و به آن اهتمام داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه تمام اقدامات ناجا براساس خدمت رسانی مطلوب به شهروندان برنامه ریزی شده است، عنوان کرد: در نیروی انتظامی، مردم داری و مردم محوری همواره در دستور کار قرار دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان، خادم ملت بودن را افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی دانست و تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که به ما این توفیق را داده تا به عنوان فرزندان ایران اسلامی، خدمتگزار مردم غیور باشیم و با تمام توان برای ارتقاء امنیت اجتماعی تلاش کنیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون