نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:140


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
پیگیری تحرکات اشرار و معاندین نظام در مرزها از طریق دستگاه‌های دیپلماسی/ برقراری امنیت پایدار در مرزهای شمال‌غرب کشور/کشف 8 تن و 805 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزبانان طی یک ماه اخیر
گروه ناجا – فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به کشف نزدیک به 9 تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور در ماه مبارک رمضان، گفت: بعضاً تحرکات ايذايي توسط اشرار و معاندين نظام در مرزها صورت می‌گیرد که از طریق دستگاه‌های دیپلماسی پيگيري‌ می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار"قاسم رضايي" در حاشیه سفر به استان اردبیل و دیدار با خانواده شهدای لیله القدر هنگ مرزی سردشت،در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به رشادت‌ها و تلاش‌هاي شبانه روزي مرزبانان در اقصی نقاط کشور، شاهد مرزهاي امن در جمهوری اسلامی ایران هستيم.

وی با اشاره به تهدیدات موجود در مرزها، افزود: بعضاً تحرکات ايذايي توسط اشرار و معاندين نظام در مرزها صورت می‌گیرد که ضمن پيگيري‌ از طریق دستگاه های دیپلماسی، در اسرع وقت پاسخ کوبنده از سوی مرزبانان به آنها داده مي‌شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه تمامی توطئه‌هاي مستکبران در مرزها با روحيه انقلابي مرزبانان خنثي مي‌شود، به همجواری منطقه مرزی سردشت با کشور عراق اشاره و تصریح کرد: با توجه به ناامنی در آن سوی مرزها، با رشادت و از خودگذشتگی مرزبانان، امنيت پایدار در مرزهای غربی کشور حاکم است.

این مقام عالی در مرزبانی کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر، تصریح کرد: در اجرای طرح های سراسری مبارزه با قاچاق مواد مخدر، مرزبانان با رشادت و سلحشوری و همچنین مبارزه بی امان با قاچاقچیان، در ماه مبارک رمضان 8 تن و 805 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند که این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش 36 درصدی مواجه بوده است.

سردار رضایی تاکید کرد: شهداي مرزي ما مظلوم هستند و عزيزانی که هنگام کنترل مرز و پاسداري از خاک خودمان در مقابله با اشرار مسلح در طول ماه مبارک رمضان و شب قدر به درجه رفيع شهادت نائل شدند، توانستند از ضربه زدن معاندین به کشور ممانعت کنند.

وی با اشاره به امنیت حاصل در مرزها، بیان کرد: با هوشياري مرزبانان، مرزهای ایران اسلامی در امنیت کامل است که اين روحيه انقلابي و شهادت طلبي مرزبانان، ضامن امنيت در تمامي مرزهاي کشور است.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: مشکلاتي هم در سطح مرزها داریم که دلير مرداني چون شهید "یوسف پیرانه" و "محبوب قربانی" با روحيه‌اي که دارند، امنيت مرزهای کشور را با خون خود تامين کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون