نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:179


نسخه چاپی
نیروی انتظامی با اقتدار تمام، نظم و امنیت ویژه ای به مراسم ماه مبارک رمضان بخشید
گروه استان ها- خراسان شمالی- نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به برگزاری مراسم روز جهانی قدس، عزاداری و شب زنده داری های لیالی قدر در ماه مبارک رمضان، گفت: ناجا با اقتدار تمام، نظم و امنیت ویژه ای به مراسم ماه مبارک رمضان بخشید.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در حاشیه برگزاری جلسه اختتامیه محفل انس با قرآن کریم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه نظم و امنیت، اظهار داشت: بحمدالله نیروی انتظامی هم به استقبال ماه رمضان رفت و هم به بدرقه ماه رمضان می رود که این اقدام نشان دهنده این است که ناجا در کنار سایر ماموریت های محوله، تغذیه روحی و فکری پرسنل را همواره در سرلوحه کاری خود دارد.

وی با اشاره به اینکه هرچه به قرآن نزدیک تر شویم، به طور قطع برکت هم در کار ها بیشتر می شود، افزود: نیروی انتظامی با داشتن سازمان عقیدتی سیاسی در تمام مراسم قرآنی در بین سایر دستگاه ها نمره عالی را کسب کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد با اشاره به برگزاری مراسم روز جهانی قدس، عزاداری و شب زنده داری های لیالی قدر در ماه مبارک رمضان گفت: نیروی انتظامی با اقتدار تمام، نظم و امنیت ویژه ای به مراسم ماه مبارک رمضان بخشید.

آیت الله یعقوبی با اشاره به اینکه امنیت در استان خراسان شمالی زبانزد است، خاطر نشان کرد: امیدواریم این امنیت همواره پایدار بماند و در تمام شئون زندگی حرف اول را بزند.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی ناجا در برقراری و ارتقاء نظم و امنیت موجود، یادآور شد: اقدامات نیروی انتظامی در برقراری و ارتقاء نظم و امنیت به طور قطع جای تقدیر و خداقوت دارد و امیدواریم این امنیت روز به روز منسجم تر و دلنشین تر شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون