نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:178


نسخه چاپی
در ارومیه؛
کلاهبرداری با روش انرژی درمانی از 44 بیمار
گروه استان ها - آذربایجان غربی – فرمانده انتظامی استان از دستگیری پزشک قلابی که از طریق هیپنوتیزم و انرژی درمانی مبلغ بیش از سه میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سردار "ناصر اصلانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی از آنان به عنوان پزشک در شهرستان "ارومیه"، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وي با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و پلیسی، موفق شدند متهم را شناسایی و پس از هماهنگي با مقام قضائي در یک عملیات غافلگیرانه در مطب خود دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهم دارای 5 فقره سابقه کیفری می باشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، متهم هیچ مجوز و صلاحیتی برای طبابت نداشته و در زمینه هیپنوتیزم و انرژی درمانی، فعالیت می کرده است.

سردار اصلانی با بیان اینکه تاکنون 44 پرونده شکایت از این پزشک قلابی اخذ شده است، تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به مبلغ بالغ بر سه میلیارد و 690 میلیون ریال کلاهبرداری از شهروندان در سطح شهرستان ارومیه، معترف شده است.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضائی شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون