نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      16:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
كشف زمين خواري 3 ميليارد و 500 ميليون ريالي در بندرگز
گروه استان ها- گلستان- جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف زمين‌خواري به ارزش 3 ميليارد و 500 ميليون ريال خبر داد.
 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت‌‌ وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در خصوص جزئيات اين خبر گفت: در پي اخبار دريافتي مبني بر تصرف اراضي ملي در يکي از روستا‌هاي شهرستان بندرگز، مراتب به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وي افزود: در همين راستا تيمي ويژه، متشکل از عوامل پليس آگاهي به اتفاق نماينده اداره منابع طبيعي به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: در پي نقشه ‌برداري و جانمايي از عرصه اراضي ملي مورد نظر و استعلام‌هاي صورت گرفته مشخص شد، متهم 5 هزار و 900 متر مربع از اراضي ملي را به ارزش ريالي 3 ميليارد و 500 ميليون ريال به صورت غيرمجاز تصرف كرده است.

سرهنگ فروزان تصريح كرد: با هماهنگي مرجع قضائي، فرد مورد نظر دستگير و به پليس آگاهي منتقل که در تحقيقات تخصصي انجام شده به دليل نداشتن مدارکی مبني بر اثبات مالکيت به جرم خود اعتراف کرد و پرونده براي انجام مراحل قانوني به مراجع قضائي ارسال شد.

جانشين فرمانده انتظامي گلستان در پايان ضمن تاکيد بر عزم جدي پليس در برخورد با پديده زمين‌خواري، خاطرنشان کرد: شهروندان مي توانند در صورت اطلاع از وقوع اين پديده و اطمينان از صحت آن مراتب را از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون