نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      16:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278


نسخه چاپی
عفاف و حجاب در قاب دوربین بیراهه
گروه ناجا - مدير کل امور هنري و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا از پخش مستند بيراهه در اين هفته با موضوع عفاف و حجاب خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهدي يارندي" در تشریح این خبر، اظهارداشت: بيراهه در اين هفته به بررسی و آسیب شناسی تبعات عدم رعایت عفاف و حجاب در جامعه می پردازد.

وي درباره محتوا و بخش هاي مختلف مستند بيراهه در اين هفته، گفت: مستند بيراهه در برنامه اين هفته با بررسي کارشناسي و بيان توصيه ها و پيام هاي هشداري به هموطنان، به ویژه جوانان و خانواده ها سعي در آگاه سازي بيشتر افکار عمومي در این رابطه دارد.

این مقام انتظامی افزود: در برنامه اين هفته مستند بيراهه، سرهنگ "حمیدی فر" مدیر کل مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی ناجا و دکتر "نجف نیا" معاون فرهنگی دادگستری استان البرز و خانم دکتر "حق رنجبر" روانشناس و استاد دانشگاه به بيان دیدگاه های خود  در این باره می پردازند.

مدير کل امور هنري و مناسبت های معاونت اجتماعی ناجا در پايان با بيان اينکه مستند بيراهه درخرداد ماه 1397 از شبکه مستند سيما پخش می شود، گفت: علاقمندان به دنبال کردن موضوعات اين مستند مي توانند از طريق مراجعه به سايت تلویزیون از قسمت آرشيو شبکه ها در روز و ساعت اعلام شده مستند اين هفته بيراهه را مشاهده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون