نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/23      16:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:293


نسخه چاپی
خانواده معظم شهدا؛ اسوه صبر و استقامت هستند
گروه ناجا - فرمانده مرزباني ناجا در ديدار با خانواده شهيد ليله القدر مرزباني ستوانسوم "محبوب قرباني"، گفت: خانواده معظم شهدا؛ اسوه صبر و استقامت هستند.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در سفر به استان اردبيل با خانواده شهيد ليله القدر ستوانسوم "محبوب قرباني" دیدار کرد و اظهار داشت: شهيدي که امروز براي اداي احترام به وي در این مکان جمع شدیم، بصيرت را به معني واقعي کلمه ثابت کرد و کيلومترها دورتر از خانواده در مرزهاي کشور، براي اثبات اعتقاد به آرمان هاي انقلاب و امنيت سرحدات کشور، شربت شهادت را نوشيد.

وي با بيان اينکه شهيد" قرباني "و "پيرانه " در راه امنيت وطن در شب شهادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) جان خويش را تسليم جانان کردند، افزود: يقينا اين دو شهید بزرگوار نزد خداوند اجر ويژه اي دارند که در چنين زماني و در راه ايجاد امنيت براي مومنان در شب هاي قدر، به فيض عظيم شهادت نائل آمدند.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به بزرگي مقام خانواده شهدا نزد خدا و مردم، بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا؛ اسوه‌های صبر و استقامت هستند و ديدار با آنها وظيفه‌اي مهم بوده تا بتوانیم از رشادت های فرزندانشان قدردانی کنیم.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: اميدواريم توفيق خدمت به خانواده هاي شهدا را نه به معناي مادي؛ بلکه به معناي قدرشناسي داشته باشيم؛ ان شاء الله راه و مسلک شهيد "قرباني" ادامه خواهد داشت تا انتقام آن عزیزان را از کوردلان و معاندين انقلاب اسلامی بگيريم و دست مزدوران را براي هميشه از اين خاک کوتاه کنیم.

در ادامه اين ديدار، پدر شهيد "محبوب قرباني" نيز ضمن ابراز خرسندي از حضور فرمانده مرزباني ناجا با اشاره به خصوصيات اخلاقي فرزند شهيدش، گفت: ما معتقد به فرهنگ عاشورا و شهادت هستيم، فرزندم جان خود را براي اعتلاي نام اسلام و ايران فدا کرده و اميدوارم خداوند و رهبر عزيزمان خون ریخته شده سرباز خود را از ما قبول کنند.

گفتني است، در خاتمه اين ديدار فرمانده مرزبانی ناجا با اهدا لوح تقدیر از صبر و استقامت خانواده شهيد ليله القدر مرزبانی ستوانسوم "قرباني " قدردانی و تجلیل کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون