نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      12:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:272


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حراست از مرزهاي ايران اسلامي؛ پاسداري از خون شهداست
گروه ناجا - جانشين يگان ويژه ناجا در بازديد از يگان‌هاي مرزي هنگ مريوان با اشاره به اجر معنوي خدمت در مرزباني، گفت: حراست از مرزهاي ايران اسلامي؛ پاسداري از خون شهدا است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "حبيب‌الله جان نثاري" در بازدید از یگان‌های مرزی استان کردستان، کنترل نوار مرزی را نيازمند تلاش مضاعف و همت بيشتر مرزبانان دانست و اظهار داشت: برقراري امنيت پايدار در مرزها در سايه تعامل مرزبانان با مرزنشينان به دست آمده است؛ مرزنشينان بزرگترين حامي مرزبانان هستند بنابراین بايد سعي کنید بهترين خادمان براي آنها باشيم.

وي با حضور در يادمان شهداي "دالاني" مريوان، افزود: مرزبانان ادامه دهندگان راه شهداي هشت سال دفاع مقدس هستند، در واقع حراست از مرزهاي ايران اسلامي پاسداري از خون شهدا است.

جانشين يگان ويژه ناجا تصريح کرد: جهاد در راه خدا و خدمت به مردم ميهن اسلامي، افتخاري بزرگ براي خانواده نیروی انتظامی به خصوص، مرزبانان به شمار می آید.

سردار جان نثاري ادامه داد: خدمت در مسير قرآن، کليد موفقيت در انجام ماموريت‌ها است، اگر بخواهيم در دنيا سربلند و در آخرت شرمنده نشويم، بايد آن روشي را که قرآن براي ما وضع کرده، اجرا کنيم.

وي تاکيد کرد: در شغل مقدس مرزباني، فرصت هاي زيادي براي خودسازي وجود دارد با استفاده از آن و بهره‌مندي از فضاي معنوي ايجاد شده، بايستي جسم و روح خود را براي خدمتگزاري به نظام اسلامي آماده کنيم.

اين مقام ارشد انتظامی، بهره‌مندي از علم، دانش، تقويت روح ديني و پاكدامني را از ابزارهاي مهم مقابله با فتنه دشمن عنوان و خاطرنشان کرد: بايد با افزايش روزافزون سطح علمي خود و نیز حفظ پاكدامني و تقوا، تلاش كنيم دشمن را در رسيدن به اهداف شوم خود ناکام کنیم.

گفتني است، جانشين يگان ويژه ناجا در اين بازديد توان عملياتي و آمادگي رزمي يگان هاي مرزي مريوان را مورد ارزيابي قرار داد و بر مقابله جدي با قاچاق کالا و ترددهاي غير مجاز در نوار مرزي تاکيد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون