نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/24      15:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سارقان كيف قاپ در علي آباد كتول زمين گير شدند
گروه استان ها - گلستان- فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري 3 نفر از اعضاء باند سارقان كيف قاپ و اعتراف آنان به 35 فقره سرقت خبر داد.

سردار "علي اكبر جاويدان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي افزايش سرقت به ويژه كيف قاپي در نقاط مختلف شهرستان علي آبادكتول، مراتب به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت.

وي گفت: پس از اخذ اظهارات شكات و بررسي جغرافياي جرم و شيوه و شگرد سارقان و همچنين بررسي سوابق سارقان سابقه دار، ماموران به سارق حرفه اي و سابقه داری مشكوك و محل هاي تردد وي را تحت كنترل و مراقبت نامحسوس قرار دادند.

اين مقام ارشد انتظامي استان ادامه داد : متهم كه شب هنگام قصد سرقت از خانمي در شهر فاضل آباد را داشت طي يك عمليات غافلگير كننده دستگير و بلافاصله براي انجام تحقيقات به پليس آگاهي منتقل شد.

سردار جاويدان در ادامه گفت: در بازرسي از كوله پشتي همراه متهم وسايل سرقتي از قبيل لپ تاپ، چندين دستگاه گوشي تلفن همراه و اوراق و مدارك شناسايي كشف شد.

وي با اشاره به تحقيقات تخصصي به عمل آمده از متهم در پليس آگاهي تصريح كرد: متهم در تحقيقات تخصصي به 35 فقره كيف قاپي با همكاري يكي از همدستانش اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي گلستان اضافه كرد: با تلاش ماموران همدست سارق نيز طي يك عمليات دستگير و به جرم خود اعتراف كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون