نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/27      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
در عملیات های ضربتی پلیس؛
باند سارقان و قاتل طلافروش در شهرستان یاسوج دستگیر شدند
گروه استان ها - کهگیلویه و بویراحمد- فرمانده انتظامی استان گفت: طی 5 عملیات منسجم و هماهنگ در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، اعضای باند سارقان و قاتل طلا فروش دستگیر شدند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی انصاری" در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع قتل و سرقت از یک طلافروشی در شهرستان یاسوج، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در این راستا تیمی از زبده ترین ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی استان، شناسایی و دستگیری قاتل و سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: ماموران انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با انجام اقدامات اطلاعاتی و نیز هماهنگی با مراجع  قضائی و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه در چند عملیات غافلگیرانه به طور همزمان و جداگانه در شهر یاسوج، محور مواصلاتی"یاسوج به اصفهان"، شهرک صدرا شیراز در استان فارس، 5 نفر از مسببان، قاتل و سارقان این جنایت پس از درگیری مسلحانه و عملیات تعقیب و گریز ، دستگیر شدند.

وی ضمن اشاره به اینکه یکی از اعضای این باند طی درگیری مسلحانه مجروح، ادامه داد: از این افراد چندین قبضه سلاح گرم به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات کشف و 3 دستگاه خودروی سواری توقیف شد.

گفتنی است، اواخر دی ماه سال گذشته، سارقان به طلافروشی در یاسوج دستبرد زده و طلافروش را نیز با خود به گروگان برده و به قتل رساندند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون