نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/3/29      15:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:262


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كشف بيش از 240 كيلو گرم مواد مخدر در عمليات مشترك پليس زنجان و قم
گروه استان ها - زنجان - فرمانده انتظامي استان از كشف بيش از 240 كيلو گرم انواع مواد مخدر در عمليات مشترك پليس مبارزه با مخدر استان زنجان و قم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "علي آزادي" در تشريح اين خبر اظهار داشت: در پي مبارزه قاطع پليس با سوداگران مرگ ماموران مبارزه با مواد مخدر استان از حمل و قاچاق محموله سنگين مواد مخدر مطلع شدند.

سردار آزادي ادامه داد: در بررسي هاي دقيق و تكميلي ماموران، خبر انتقال يك محموله بزرگ مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي مركزي كشور تائيد و پس از انجام هماهنگي هاي لازم عمليات پليس براي دستگيري سوداگران مرگ آغاز شد.

اين مقام مسئول به همكاري و تعامل مشترك ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان هاي زنجان و قم در اين عمليات اشاره و تصريح كرد: در اين عمليات از يك دستگاه پژو 405، مقدار 190 کیلو و 840 گرم حشیش و 50 کیلو و 650 گرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به دستگيري 2 نفر در اين عمليات اظهار داشت: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگيري از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس مي تواند گام موثري در برخورد با  قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون