نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/3      11:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
بهبود ماموریت های انتظامی و جلب رضایتمندی مردم از مهمترین اهداف قرارگاه جهادی آموزش
گروه استان ها- آذربایجان شرقی- رئیس هیئت نظارت بازرسان قرارگاه جهادی آموزش ناجا ، مهمترین اهداف این قرارگاه را بهبود ماموریت های انتظامی ، جلب رضایتمندی مردم و کاهش سوانح عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "فرامرز اخلاقی" در جلسه تشریح برنامه های قرارگاه جهادی آموزش فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، اظهار داشت: در بازرسی از اقدامات قرارگاه جهادی آموزش استان ها میزان پیشرفت و احیانا نقاط ضعف یگان های انتظامی ارزیابی و اصلاح روند آموزشی و ارتقاء توان رزمی آنان مد نظر است.

وی به نتایج مثبت و اهداف مهم قرارگاه جهادی آموزش در ناجا اشاره و بیان کرد: بهبود عملکرد و اجرای صحیح ماموریت های محوله سازمانی، افزایش رضایتمندی مردم از ارائه خدمات انتظامی و کاهش حوادث و سوانح از مهمترین دستاوردهای راه اندازی قرارگاه جهادی آموزش در ناجا است.

رئیس عملیات بازرسی ناجا خاطرنشان کرد: گفتمان آموزش در بین فرماندهان و کارکنان ناجا نهادینه شده و شاهد ترقی و پیشرفت یگان های انتظامی در مقوله آموزش هستیم.

سردار اخلاقی با بیان اینکه مسئولیت آموزش نیروها و کارکنان بر عهده فرماندهان و مسئولان است، تاکید کرد: ایجاد انگیزه و ترغیب در بین کارکنان در بحث آموزش می تواند در یادگیری و بکارگیری آموخته ها اثرگذار باشد.

این مقام انتظامی تاکید کرد: نمره، ملاک ارزش نیست ولی به عنوان یک شاخص می تواند میزان توانمندی و کارایی نیروها و یگان ها را نشان دهد.

رئیس هیئت نظارت بازرسان قرارگاه جهادی آموزش در پایان تصریح کرد : از فرماندهان و مسئولان انتظامی استان انتظار همکاری و مساعدت با بازرسان اعزامی را داریم تا تمامی آزمون ها با حضور حداکثری کارکنان در محیط و فضای صمیمی برگزار شود.

گفتنی است ، در ابتدای این جلسه، سردار"محسن حسن خانی" فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گزارشی از عملکرد انتظامی استان و اقدامات صورت گرفته در حوزه قرارگاه جهادی آموزش را ارائه کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون