نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/5      13:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253


نسخه چاپی
کشف 780 کیلوگرم تریاک در سواحل پارسیان هرمزگان
گروه ناجا- فرمانده درياباني هرمزگان از موفقیت دریابانان شهرستان پارسیان در کشف 780 کیلوگرم تریاک دپو شده در سواحل این شهرستان خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سرهنگ "علي‌اصغر خرم‌روي" با اعلام این خبر اظهار داشت: دریابانان شهرستان پارسیان روز گذشته با اشراف اطلاعاتی و همكاري مرزنشينان منطقه از جاسازي و دپوي مقاديري موادمخدر در سواحل سطح حوزه استحفاظي مطلع شدند.

وي افزود: بلافاصله اكيپي از مأموران سريعا براي بررسي موضوع و برخورد با متخلفان به موقعيت اعزام و  مرزبانان توانستند در بازرسی از محل، مواد مخدر دپو شده را پیدا کنند.

فرمانده دریابانی هرمزگان با بيان اينکه يک دستگاه خودرو در اين عمليات توقيف شده است، تصریح کرد: مرزبانان در بازرسي از محل 780 کيلوگرم ترياک را که در نوار ساحلی دپو شده بود، كشف كنند.

سرهنگ خرم‌روی در خاتمه ضمن قدرداني از همكاري خوب مرزنشينان منطقه با دریابانان استان، خاطرنشان کرد: افزايش تعداد عمليات‌هاي مرزي، تغيير تاكتيك، پوشش و كنترل كامل نوار مرزي و همچنين جلب همكاري مرزنشينان و همكاري اطلاعاتي خوب مردم با مرزبانان، موجب كاهش جرائم و تخلفات مرزي و ارتقاء سطح امنيت منطقه شده است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون