نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/5      15:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318


نسخه چاپی
دستگيري آدم ربايان درشهرستان بهارستان/ فرد ربوده شده با تلاش ماموران نجات يافت
گروه استان ها– غرب استان تهران – فرمانده انتظامي استان از آزادي گروگان و دستگيري 2 گروگانگير در عمليات پليسي در شهرستان "بهارستان" خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"محسن خانچرلی" در تشريح اين خبر گفت: در پي تماس تلفني با پليس 110 گزارشي از ربوده شدن فردي  توسط 2 نفر اعلام شد که موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

وي افزود: در تحقيقات صورت گرفته، مشخص شد گروگانگيران طي تماس با همسر فرد ربوده شده، درخواست مبلغي در قبال آزادي وی کرده است.

 فرمانده انتظامي غرب استان تهران ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفاي فرد ربوده شده در شهرك "قلعه مير" را شناسايي کردند كه پس از چندين ساعت، وي آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.

سردار خانچرلی افزود: کارآگاهان با انجام تحقيقات پليسي، ردزني هاي اطلاعاتي و انجام چهره نگاري از متهمان برابر اظهارات فرد ربوده شده به سرنخ هايي رسيد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: با اطلاعاتی که از ربايندگان به دست آمد، دستگيري آنان در دستور کار تيم ويژه عملياتي پليس قرار گرفت و ماموران پس از اخذ نيابت قضائي به مخفيگاه آدم ربايان، اعزام شدند.

سردار خانچرلی بیان کرد: با تلاش ماموران، يكي از آدم ربايان شناسايي و با اعترافاتش همدست وی نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران با تاكيد بر قاطعيت پليس در برخورد با عاملان برهم زدن نظم و امنيت اجتماعي، تصريح كرد: در بازجويي هاي انجام شده، متهمان به جرم خود به منظور دريافت وجه از خانواده فرد ربوده شده اعتراف كردند كه سرانجام با تكميل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون