نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/9      15:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
مراکز مشاوره نیروی انتظامی یکی از پناهگاه های مورد وثوق جامعه است
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: یکی از پناهگاه های بسیار خوب و مورد وثوق جامعه، مراکز مشاوره نیروی انتظامی است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایرج کاکاوند" در جلسه کمیته تقویت و توسعه رده های مشاوره که با حضور مسئولان، معاونان، روسا و مشاوران کلانتری های استان یزد ضمن قدردانی از تلاش مشاوران در کاهش معضلات اجتماعی جامعه، اظهارداشت: اقدام موثر مشاوران  در کلانتری ها، باعث کاهش حجم ورودی پرونده ها به محاکم قضائی و کاهش دغدغه مردم می شود.

سردار کاکاوند گفت: یکی از مشکلات عمده مردم، مشکلات روحی و روانی است که مشاوران و مددکاران می توانند با شنیدن دغدغه های مراجعان و کمک به آنها در تصمیم گیری صحیح برای حل مشکلات شان در کاهش آلام و نگرانی های آنها نقش بسزایی ایفا کنند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: حضور شما به عنوان مشاور برای رفع مشکلات و گرفتاری های مردم فرصت بسیار مناسبی برای خدمت به خلق خدا و کسب رضایت الهی است.

وی با بیان اینکه خدمت مشاوران اجر و پاداش معنوی را در پی دارد، افزود: دایره مشاوره و مددکاری کلانتری ها و مرکز مشاوره آرامش توانسته با ارائه خدمات بسیار خوب به مردم، باعث افزایش اعتماد مردم به پلیس شود.

سردار کاکاوند اضافه کرد: امروزه یکی از پناهگاه های بسیار خوب و مورد وثوق جامعه، مشاوره نیروی انتظامی است؛ مشاوران با ارتباط بسیار خوبی که با مراجعان برقرار می کنند باعث حل و فصل بسیاری از مشکلات آنها می شوند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: آمار بالای 74درصدی صلح و سازش پرونده های ورودی به مراکز مشاوره پلیس یزد نشان از توانمندی پلیس در کاهش تنش های موجود در جامعه است که این اقدامات و خدمات توسط مشاوران ارائه می شود.

رئیس پلیس استان یزد در پایان با بیان اینکه مردم تشنه امنیت هستند، گفت: خداوند لحظه به لحظه ناظر به نیت ها، فعالیت ها و کارکردها و نظاره گر اعمال ما است و هیچ خدمتی بالاتر از برقراری امنیت نیست.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون