نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/9      12:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:144


نسخه چاپی
پليس مجاهدانه، ايثارگونه و مسئولانه از آرامش مردم و جامعه پاسداري مي كند
گروه استان ها -اردبيل- رئيس كل دادگستري استان، امنيت حاكم بر جامعه اسلامي را پايدار و نشاط آفرين توصيف كرد و گفت: پليس مجاهدانه، ايثارگونه و مسئولانه از آرامش مردم و امنيت جامعه پاسداري مي كند.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين "قاصدي" در ديدار فرمانده و مسئولان ارشد انتظامي استان اردبيل با قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي و خدمات رساني شايسته پليس به مردم و نظام اسلامي، گفت: بخشي از سرافرازي، اقتدار و صلابت نظام اسلامي ريشه در انسجام، وحدت و همدلي نيروهاي مسلح دارد.

وي با بيان اينكه كاركنان ناجا ماموريت هاي خود را هوشمندانه، مدبرانه و منطبق با قانون انجام مي دهند؛ افزود: امنيت پايدار و نشاط آفرين حاكم بر جامعه اسلامي ثمره تلاش هاي مجاهدانه، ايثارگونه و مسئولانه پليس بوده و كاركنان ناجا جانانه و با اراده اي پولادين از آرامش مردم و امنيت جامعه پاسداري مي كنند.

رئيس كل دادگستري استان اردبيل با اشاره به اينكه در قبال امنيت و آرامشي كه بر ايران اسلامي حاكم است مديون شهدا، جانبازان و ايثارگران هستيم؛ اظهار داشت: بايد با پيروي از منويات رهبري و حركت در مسير اهداف و آرمان هاي مقدس شهدا بيش از پيش در مسير اعتلاي نظام اسلامي گام برداشته و دشمنان انقلاب را سرافكنده تر كنيم.

حجت الاسلام و المسليمن "قاصدي"، ضرورت بر برخورد قاطع با جرايم و توسعه اقدامات فرهنگي و آموزشي در رابطه با پيشگيري و كنترل آسيب هاي اجتماعي تاكيد كرد و گفت: اثربخشي اقدامات در حوزه كنترل، پيشگيري و مهار جرايم و آسيب هاي اجتماعي مستلزم همدلي، همگامي و احساس مسئوليت فرابخشي است.

در اين ديدار، سردار "عبدي" خدمت شايسته به مردم، ارتقاء احساس امنيت فردي و اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم را ماموريت مشترك و حساس نيروي انتظامي و قوه قضائيه عنوان و تصریح کرد: خوشبختانه با تشديد اقدمات كنترلي و پيشگيرانه و توسعه مشاركت هاي اجتماعي آمار وقوع سرقت هاي مهم در جامعه استاني سير نزولي دارد.

فرمانده انتظامي استان اردبيل با تبريك و گراميداشت هفته قوه قضائيه، گفت: خوشبختانه در سايه الطاف الهي، مشاركت، ولايت مداري و تدين مردم، همكاري و تعامل دستگاه قضائي ، انتظامي و قانونمندي عمومي، آرامش و امنيت كامل در استان حاكم است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون