نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/10      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:2025


نسخه چاپی
کشف 314كيلوگرم موادمخدر طی چند عملیات پلیسی در کرمان
گروه استان ها-كرمان- رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از كشف 314کیلوگرم انواع مواد مخدر طی چند عملیات پلیسی خبر داد.
 

سرهنگ"کامبیز اسماعیلی"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با انجام کار اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای دپو و سپس انتقال چند محموله موادمخدر از مسیرهای حاشيه اي استان باخبر شدند.

وی افزود: ماموران با شناسایي محل دپوي مواد مخدر موفق شدند از يك مكان مشخص در يكي از نقاط روستایي حومه شهر كرمان139کیلو و200گرم تریاک کشف کنند.

سرهنگ اسماعیلی بيان کرد: در عملياتي ديگر نيز ماموران با انجام كار اطلاعاتي مشترك با پلیس اصفهان از دپوي محموله ديگر مواد مخدر در یکی از نقاط شهر کرمان مطلع شدند.

وي تصريح كرد: در بازرسی از محل، 54کیلو و 700گرم تریاک،41کیلوگرم حشیش و بيش از 3کیلوگرم مرفین کشف و در اين رابطه 2 نفر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ اسماعیلی ادامه داد: ماموران با اجراي طرحي در بازرسی از يك منزل مسكونی در شهر کرمان 35کیلو و400گرم تریاک و از يك دستگاه خودروي پژو در ایستگاه بازرسی"سه راهي راين" نيز41 کیلو و500گرم تریاک کشف کردند.

وي با اشاره به تمركز پليس بر شناسائي سرباندها و سرشبكه هاي قاچاق، يادآور شد: در مجموع این چند عملیات314کیلو و 800گرم انواع مواد مخدر كشف و 6 قاچاقچی نيز دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: وجود پاتوق استعمال يا توزيع مواد مخدر در محله اي كه در آن زندگي مي كنيم يك تهديد جدي فراروي سلامت فردي و اجتماعي ما است از اين رو در راستاي پيشگيري از گرفتار شدن فرزندان جوان و نوجوان مان به اعتياد لازم است برای پاكسازي اين گونه موارد با پليس همكاري مسئولانه اي داشته باشيم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون