نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/17      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:349


نسخه چاپی
کشف یک میلیاردی اموال مسروقه از یک باند سرقت
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان منزل و ویلا با 24 فقره سرقت و کشف یک میلیارد و 500 میلیون ریالی اموال مسروقه در شهرستان نوشهر خبر داد.
 

سردار"سید محمود میرفیضی " در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح  جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و ویلاهای خالی از سکنه در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی،کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان نوشهر موفق به شناسایی اعضای باند حرفه ای سرقت منزل شدند.

سردار میرفیضی، خاطرنشان کرد: با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه 8 متهم به سرقت را که با تشکیل باندی در امر سرقت از منازل و ویلاهای خالی از سکنه فعالیت داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: متهمان که دارای سوابق متعدد کیفری هستند در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس تاکنون به 24 فقره سرقت در سطح شهرستان نوشهر اعتراف کردند.

میرفیضی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه شامل کولر گازی، سیم و کابل برق، جارو برقی، پمپ آب، تلویزیون، رایانه و ... جمعا به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در بازرسی از محل سکونت این افراد خبر داد و افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده با صدور حکم قضائی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به نقش مشارکت های مردمی در حفظ و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه، گفت: تعامل و مشارکت مردم و سایر نهادهای اثرگذار در کاهش آسیب های اجتماعی با نیروی انتظامی منجر به ارتقاء احساس امنیت، افزايش قابليت پاسخگويي پلیس و استقرار نظم، امنيت و آرامش در جامعه خواهد شد.

سردار میرفیضی از همه شهروندان، مسافران و هم استانی های عزیز مازندرانی خواست: برای حفظ و استقرار نظم و امنیت مطلوب در جامعه با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی، انتظامی و اجتماعی را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون