نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/17      12:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:367


نسخه چاپی
تصادف زنجیره ای در محور نکا- بهشهر/ مصدومیت سردار آزمون
گروه استان ها – مازندران- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از تصادف زنجیره ای در محور" نکا– بهشهر" خبر داد و گفت: این حادثه 2 مصدوم داشت که یکی از مصدومان حادثه "سردار آزمون" بازیکن تیم ملی فوتبال است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، تصریح کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 5 و 30 دقیقه صبح امروز مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در کیلومتر 5 محور "نکا- بهشهر" محدوده روستای"کمیشان" ماموران سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه و بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه ایسوزو به علت نامعلومی دچار سانحه واژگونی شد که در این حادثه 3 دستگاه پراید نقره ای، 4 دستگاه نیسان آبی، یک دستگاه پورشه طلایی و یک دستگاه اتوبوس با یکدیگر برخورد کردند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: در این حادثه 2 نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومان "سردار آزمون" مهاجم تیم ملی فوتبال کشور بوده که از ناحیه چانه مصدوم شد.

سرهنگ قدمی علت تامه حادثه را عدم توجه رانندگان به جلو عنوان کرد و افزود: با حضور کارشناسان پلیس راه موضوع در دست بررسی بیشتر قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون