نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/19      14:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اعتراف به 45 فقره سرقت در اصفهان
گروه استان‌ها_اصفهان_ مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو را که در منطقه جنوب شهر"اصفهان" مرتکب 45 فقره سرقت شده بود، دستگیر کردند.

 

 

سرهنگ "سعيد سليميان" رئیس پلیس آگاهی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پي دريافت شکاياتي مبني بر سرقت از داخل خودرو در محدوده جنوب شهر اصفهان، رسيدگي به موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

وي تصريح کرد: کارآگاهان، تحقيقات خود را در اين زمينه آغاز و يك سارق حرفه‌ای را شناسايي و حين سرقت از داخل یک سواری پژو دستگير کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: فرد دستگیر شده هنگامی‌که با مستندات پلیس روبه رو شد به 45 فقره سرقت اموال خودروهای شهروندان در منطقه جنوب شهر اصفهان اعتراف کرد.

رئيس پليس آگاهي بابیان اينکه متهم پس از تشكيل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائي تحویل داده شد به همشهريان توصيه کرد: در زمان پارک خودرو براي مدتي طولاني، هر از چند گاهي به خودروي خود سر بزنيد، قرار دادن وسايل بر روي صندلی‌های خودرو يا نصب تجهيزات گران‌قیمت، باعث تحريک سارقان به سرقت داخل خودرو می‌شود که لازم است از قرار دادن اموال با ارزش خود بر روي صندلي خودرو خودداري کنيد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون