نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/20      18:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حفظ حرمت و تکریم بازنشستگان ، راهبرد سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح
گروه ناجا – رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح، نخستین راهبرد و سیاست این سازمان را حفظ حرمت و تکریم بازنشستگان عنوان و بیان کرد: بیش از نیمی از افراد این سازمان جزء ایثارگران هستند که این مهم می طلبد ارائه خدمات به این افراد همراه با کرامت باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"محمدرضا گودرزی" در اولین نشست نمایندگان دوره سوم مجمع کانون بازنشستگان ناجا، اظهار داشت: سالانه حدود 20 هزار نفر به مجموعه بازنشستگی نیروهای مسلح کشور افزوده می شود که می طلبد برنامه های ویژه ای برای ارائه خدمات به این قشر داشته باشیم.

رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح، نخستین راهبرد و سیاست این سازمان را حفظ حرمت و تکریم بازنشستگان عنوان و بیان کرد: بیش از نیمی از افراد این سازمان جزء ایثارگران هستند که این مهم می طلبد ارائه خدمات به این افراد همراه با کرامت باشد.

وی، تحول در فرآیند رسیدگی به معسرین و سرکشی به بازنشستگان، تحول در دفاتر الکترونیک و حمایت از تعاونی های بازنشستگی را از دیگر اقدامات سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح نام برد و گفت: درصدد هستیم، ساز و کارهایی طراحی شود تا علاوه بر تحول در تمامی بخش ها بتوانیم برای بازنشستگان بیش از پیش کرامت و عزت ایجاد کنیم.

سردار گودرزی به برنامه های پیش رو سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در سال جاری اشاره و بیان کرد: بهره مندی 150 هزار نفر از جامعه هدف از خدمات سفرهای ارزان قیمت از دیگر برنامه های این سازمان در سال جاری به شمار می آید.

رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در خاتمه گفت: یکی از مهمترین ملزومات ما ایجاد یک رابطه صمیمانه با کانون های بازنشستگی نیروهای مسلح است، زیرا در سایه این تعامل و همکاری جامعه هدف ما می تواند بهتر از خدمات بهره مند شود؛ در راستای همین تعاملات، تفاهم نامه­ای با روسای محترم کانون ­های بازنشستگی نیروهای مسلح امضا کردیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون