نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/20      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حادثه رانندگی با یک کشته و 8 مصدوم در تنکابن
گروه استان ها - مازندران - رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه وانت کاپرا با یک دستگاه پراید در محور "نشتارود - تنکابن" که منجر به کشته شدن راننده پراید و مصدومیت 8 نفر از سرنشینان خودروها خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره حادثه رانندگی در محور "نشتارود - تنکابن" بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند .

وی افزود: در این حادثه، یک دستگاه وانت کاپرا با 3 سرنشین که از نشتارود به سمت تنکابن در حرکت بوده به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و با یک دستگاه پراید با 6 سرنشین که در مسیر مقابل در حال حرکت بود، برخورد کرد .

سرهنگ قدمی تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده خودرو پراید در دم جان باخت و سایر سرنشینان این خودرو و همچنین راننده و سرنشینان خودروی کاپرا مجروح که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .

وی در خاتمه با اشاره به این که علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، گفت: تفاوت رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، فاصله‌ بين مرگ و زندگي يا نقص عضو و سلامتي است که رعايت قوانين و مقررات رانندگي از مهم‌ترين شاخص‌هاي توسعه‌يافتگي و نشانه‌ فرهنگ بالاي ملي است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون