نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/20      16:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:195


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اسلام مرا با مفهوم خدا آشنا کرد
گروه ناجا – نومحجبه برزیلی گفت: تحقیق در زندگی اهل بیت (ع) باعث شد من با مفهوم خدا در اسلام آشنا شوم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "کامیلا سلستینو" نومحجبه برزیلی در آیین اختتامیه سومین جشنواره چادرهای آسمانی اظهار داشت: حدود 6 سال پیش مسلمان شدم و نزدیک به 2 سال است که از برزیل به ایران آمده تا تحصیل کنم.

وی با اشاره به اینکه در یک خانواده مسیحی معتقد بزرگ شده است، گفت: به دلیل، جهل و سختی هایی که در دوران کودکی کشیدم از خدا فاصله گرفتم و دوست نداشتم نماز بخوانم یا به کلیسا بروم؛ در سن 7 سالگی متوجه شدم مادرم به بیمار صعب العلاجی مبتلا شده که این موضوع بسیار ناراحتم کرد.

نومحجبه برزیلی مسلمان ادامه داد: در سفر به کشور لبنان با شخصی آشنا شدم که کتابی را به من معرفی کرد به نام "اسلام، پیامبر و اهل بیت" این کتاب در زندگی ام نقطه عطفی بود؛ با خواندن این کتاب متوجه شدم اهل بیت (ع) چه زندگی سختی داشتند به خصوص امام حسین (ع) که عده ای خود را مسلمان می دانستند با ایشان چه کردند.

سلستینو با تأکید بر اینکه بعد از آگاهی کامل شرایط زندگی اهل بیت (ع) تصمیم گرفتم، مسلمان شوم،گفت: در شرایطی مسلمان شدم که با توجه به تبلیغات منفی در کشورم، خانواده ام فکر می کردند اسلام دین تروریستی است اما مدتی طول کشید تا توانستم آنها را متقاعد کنم این گونه نیست و اشتباه فکر می کنند.

وی ادامه داد: هنگامی که از مادرم اجازه گرفتم تا پوشش حجاب را انتخاب کنم، وی به داشتن حجاب حضرت مریم اشاره و از این موضوع استقبال کرد.

نومحجبه مسلمان برزیلی تصریح کرد: مدت زمانی در یکی از مساجد برزیل به فعالیت فرهنگی مشغول شدم در آنجا با نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران آشنا و از این طریق برای ادامه تحصیل در جامعه المصطفی دعوت شدم.

وی خاطر نشان کرد: دوری از خانواده به خصوص مادرم برایم سخت بود از طرفی علاقه داشتم برای ادامه تحصیل به ایران بیایم این موضوع را با مادرم مطرح و با تشویق وی، سرانجام تصمیم گرفتم به ایران بیایم.

سلستینو در خاتمه تأکید کرد: بسیار خوشحالم که در ایران تحصیل می کنم زیرا از این طریق می توانم به دیگران در آشنا شدن آنها به دین اسلام کمک کنم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون