نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      8:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:180


نسخه چاپی
استاندار کرمانشاه:
استفاده از ظرفیت‌های مرز به عنوان عامل محرک در توسعه منطقه
گروه ناجا - استاندار کرمانشاه در بازدید از یگان‌های مرزی ثلاث باباجانی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های مرز به عنوان عامل محرک در توسعه منطقه، گفت: بهره‌برداری از تمامی ظرفیت‌های دولت برای تقويت زيرساخت‌هاي مرزی در دستور کار استانداری است.

 

به گزارش پايگاه خبری پلیس، "هوشنگ بازوند" در بازديد از طرح‌های عمرانی در حال ساخت نوار مرز و همچنین محل اسکان بازديد کنندگان کاروان‌های راهيان نور در شهرستان ثلاث باباجانی در جمع مسئولان و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان، اظهار داشت: استفاده از ظرفيت‌هاي مرز به عنوان عامل و محرک توسعه منطقه، بايد بيشتر مورد توجه مسئولان کشوری، استانی و دستگاه‌هاي اجرايي قرار گيرد.

وي در ادامه با اشاره به رويکرد دولت در تقويت زيرساخت‌هاي موجود در مرز، افزود: بي شک از تمام ظرفيت‌ها و امکانات براي تحقق اين مهم به منظور ایجاد امنیت پایدار در مرزهای استان استفاده خواهد شد.

در ادامه اين بازديد استاندار کرمانشاه با حضور در یگان‌های مرزي "باني نار"، ضمن بازديد و ارزيابي توان عملياتي و رزمي مرزبانان، با آنها به صورت چهره به چهره دیدار کرد و بيان داشت: وظيفه ما حفظ و حراست از مرز است که در راستاي اين وظيفه، بايد توان عملياتي و رزمي خود را ارتقاء داده و استوارتر از همیشه به ذفاع از کیان کشور و مرزهای استان پرداخت.

مهندس بازوند ضمن صدور دستورات هوشياري و مراقبتي به کليه یگان‌های مرزی، تصریح کرد: تحرکات اخير گروهک‌هاي معاند و ضد انقلاب به منظور تضعيف کردن روحيه انقلابی رزمندگان اسلام است و ما وظيفه داريم با تمام توان و با نيروي ايمان در مقابل هرگونه تهديد عکس‌العمل نشان داده و از اين مرز و بوم دفاع کنیم.

وی ادامه داد: مرزهای حوزه شهرستان "ثلاث باباجاني" در حال حاضر يکي از امن‌ترين مرزهاي استان بوده و اين امنيت حاصل زحمات شبانه‌روزي مرزداران مستقر در منطقه است و جاي شکرگزاري دارد که مرزبانان با توکل به خدا و اجراي فرامين داهیانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، در هر نقطه از اين مرز و بوم به پاسداري از مرزهاي مقدس جمهوري اسلامي ايران پرداختند.

استاندار کرمانشاه در خاتمه با تأکید بر اینکه خدمت در لباس مرزبانی افتخاری بزرگ است، خاطرنشان کرد: دفاع از ناموس و کشور يک وظيفه الهي بوده که تحقق این امر، در چهره جامعه، مرزنشینان و شما مرزبانان ملموس و مبرهن است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون