نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      11:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
کشف بیش از یک میلیارد ریال کالای قاچاق در لارستان
گروه استان ها- فارس - يك دستگاه اتوبوس در شهرستان "لارستان" توقيف و در بازرسی از آن، انواع كالاي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 200 ميليون ريال كشف شد.

سرهنگ "حسين ديندارلو" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان كرد: ماموران انتظامي شهرستان "كازرون" حين كنترل محورهاي مواصلاتي و با انجام اقدامات اطلاعاتی، مطلع شدند شخصی در حال انتقال مقادير زيادي كالاي قاچاق با يك دستگاه اتوبوس از "بندرعباس" به "لارستان" است كه موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران اتوبوس حامل كالاي قاچاق را شناسايي و براي بررسي بيشتر آن را متوقف كردند.

اين مقام انتظامي گفت: در بازرسي از این خودرو، يك هزار و 376 ثوپ پوشاك، 112 جفت كفش، 9 هزار و 100 گرم قهوه، 3 دستگاه اسكوتر و 2 دستگاه كولر گازي و ماشين لباسشويي، 919 كارتن انواع لوازم خرازي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 200 ميليون ريال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "لارستان" با اشاره به دستگيري يك قاچاقچي در اين رابطه، تصريح كرد: متهم پس از تشكيل پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ ديندارلو بر مبارزه جدي با قاچاق كالا در سطح شهرستان تاكيد و خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق، يكي از راه هاي تقويت توليد داخلي و نيز كمك به اقتصاد كشور است و پليس در اين راستا از هيچ كوششي فروگذار نخواهد كرد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون