نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      11:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا تأکید کرد
آمادگی نیروهای مسلح بر حل مشكلات مردم و تقويت همدلي ميان مسئولان
گروه استان‌ها – گيلان – رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا در جلسه مشترك فرماندهان و مسئولان انتظامي و سپاه قدس گيلان بر آمادگي نيروهاي مسلح و رسيدگي به خواسته‌ها و مطالبات مردم تأكيد كرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "احمدرضا رادان" در جلسه هماهنگي با فرماندهان و مسئولان انتظامي و سپاه قدس گيلان كه در رشت برگزار شد، با تأكيد بر لزوم آمادگي نيروهاي نظامي و انتظامي در حوزه‌هاي مختلف، بيان کرد: نيروهاي مسلح، امروز بيشتر از هر زمان ديگر بايد آماده باشند و اين موضوع، در رأس همه ماموريت‌ها قرار دارد.

وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در مورد اهداف پليد دشمن براي ايجاد شكاف ميان آحاد مردم و مسئولان و نظر ايشان در مورد طراحي جديد دشمن براي ايجاد آشوب و ناامني، خاطرنشان كرد: بايد براي مقابله با چنين توطئه‌ و دسيسه‌ها، در جنبه‌هاي مختلف آمادگي داشته باشیم.

رئيس مركز مطالعات راهبردي ناجا، تحركات دشمن در حوادث اخير را نشان‌دهنده درماندگي و عجز استكبار جهاني در مقابله با اقتدار جمهوري اسلامي ايران ارزيابي كرد و گفت: تقويت و تجهيز واحدهاي عملياتي و آمادگي براي برخورد با عوامل ناامني و وابسته به گروه‌هاي معاند، در دستور كار مجموعه نيروهاي مسلح قرار دارد.

سردار رادان استفاده از ظرفيت‌هاي موجود در دستگاه‌هاي اجرايي براي حل مشكلات مردم و تقويت همدلي ميان مسئولان براي رفع مشكلات جامعه را بسيار مهم و حياتي ارزيابي كرد و افزود: مشكلاتي را كه رفع آنها نيازمند به پيگيري از طريق مركز است، به صورت ويژه از طريق سازمان‌ها و دستگاه‌هاي مربوطه پيگيري كنيد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون