نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:254


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال بیش از 2 تن موادمخدردر سیستان و بلوچستان
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- جانشین انتظامي استان از انهدام یک باند قاچاق و کشف 2 تن و 8 کيلوگرم موادمخدر، در درگیری مسلحانه خبر داد.
سرهنگ "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این عملیات گفت: با تلاش چند روزه ماموران انتظامی شهرستان های "ایرانشهر" و "نیکشهر" و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان باندی که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو کوهستانی اقدام به انتقال موادمخدر از مرزها به عمق استان می کردند، شناسایی شد.

وی افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با سه دستگاه خودرو تویوتا در یکی از محورهای فرعی استان گرفتار کمین یگان های عملیاتی پلیس شدند و جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر با آن ها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پلیس در این عملیات نفس گیر ضمن دستگيري 5 قاچاقچي مسلح در بازرسی از خودروهای آنان یک تن و 902 کيلوگرم ترياک، 74 کیلو حشیش و 32 کيلوگرم هروئین به همراه سه قبضه سلاح کلاش کشف کردند.

سرهنگ طاهری با تقدیر از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان های ایرانشهر و نیکشهر در کشف این محموله سنگین مواد افیونی خاطر نشان کرد: مقابله با سوداگران مرگ، خط قرمز پلیس استان است لذا شهروندان می توانند با ارائه اخبار و گزارش های خود در خصوص قاچاق مواد افیونی موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و یاریگر خادمان خود در عرصه نظم و امنیت باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون