نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:403


نسخه چاپی
هوشیاری و اقتدار دو اصل مهم در موفقیت پلیس
گروه استان ها-البرز-رئیس تیم بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح در بازدید و ارزیابی ستاد فرماندهی انتظامی استان البرز گفت:پلیس باید اصل هوشیاری و اقتدار را مورد توجه قرار دهد تا بتواند در ماموریت های پیش رو موفق عمل کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"بهرام نوروزی"در جمع ارزیابان ستاد کل نیروهای مسلح و مسئولان انتظامی استان البرز، گفت:تامین نظم و امنیت جامعه از اهداف اساسی پلیس است و در این راه توجه به روش ها و تکنیک های روز پیشگیری و مقابله جرم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت:پلیس با توجه به ویژگی های خاص ماموریتی همواره در کانون توجه مردم قرار دارد و نوع رفتار پلیس با افراد مختلف باید به قدری حرفه ای باشد تا همواره اقتدار آن حفظ شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:با توجه به گستردگی جرایم و روش های جدید مجرمان در این راه باید از قالب سنتی به سمت روش های مدرن جهت برخورد با آنان گام برداریم و با به روز رسانی اطلاعات و آگاهی خود توان نیروها را افزایش دهیم.

این مقام انتظامی اظهار داشت:رابطه پلیس با مردم یک رابطه دوسویه محسوب می شود و هرچقدر اعتماد مردم به پلیس افزایش یابد ویژگی جامعه محوری پلیس نیز پررنگ تر از قبل می شود.

وی افزود: پليس علاوه بر اقتدار ظاهري بايد با برقراري ارتباط صميمي با مردم که به دور از خشونت و تندخويي باشد، اقتدار معنوي را هم بيش از پيش تقويت کند.

سردار نوروزی افزود:دشمنان انقلاب اسلامی همواره به دنبال فرصتی هستند تا کینه توزی ها و عقده های خود را نسبت به مردم و انقلاب نشان دهند و از هیچ تلاشی برای رسیدن به اهداف شوم خود فروگذار نمی کنند.

وی با اشاره به لزوم هوشیاری تمامی کارکنان بیان داشت:نیروهای ایثارگر و انقلابی پلیس باید بصیرت و آگاهی سیاسی خود را افزایش داده و اسیر حربه ها و جنگ روانی دشمن نشوند و این موضوع بسیار قابل تاکید است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در پایان با اشاره به اینکه همواره توکل و یاری خواستن از درگاه الهی موجب افزایش انگیزه و نیروی مضاعف در کارکنان می شود گفت: هدف پلیس رضایت مردم و خشنودی خداوند متعال است و همه ما باید تمام توان و نیروی خود را در جهت رسیدن به این هدف مهم به کار بگیریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون