نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:256


نسخه چاپی
دستگيري عامل سرقت خودرو و كودك در كمتر از 2 ساعت
گروه استان ها - خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان از سرعت عمل پليس تربت حيدريه براي دستگيري عامل ربايش كودك و خودروي پژو 405 در كمتر از 2 ساعت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار «قادر كريمي» گفت: در پي گزارش سرقت خودرو پژو 405 و ربايش كودك 9 ساله داخل خودرو، دستورات لازم با توجه به حساسيت و اهميت موضوع صادر شد و كارآگاهان پليس آگاهي و ماموران كلانتري 11 تربت حيدريه وارد عمل شدند.

وي اظهار داشت: بررسي‌هاي اوليه پليس نشان مي‌داد خانم جوانی  از فردي رهگذر براي جابه جايي خودروي خود تقاضاي كمك مي‌كند و اين مرد غريبه در حالي كه پسر 9 ساله مالك خودرو به نام ابوالفضل نيز سرنشين پژو 405 بوده خودرو را به سرقت مي‌برد.

سردار كريمي گفت: کارآگاهان با توجه به اظهارات مالك خودرو و همچنين بررسي سرنخ هاي موجود در محل توانستند در كوتاه‌ترين زمان ممكن، عامل سرقت خودرو و كودك 9 ساله را چهره‌زني و شناسايي كنند.

وي خاطر نشان کرد: با اجراي طرح مهار، عامل سرقت كه عرصه را بر خود تنگ مي‌ديد با رها كردن خودرو و كودك در محدوده خيابان فردوسي شمالي شهر تربت حيدريه پا به فرار گذاشت.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي گفت: كارآگاهان پليس آگاهي تربت حيدريه با ردزني‌هاي گسترده اطلاعاتي، متهم 26 ساله را دستگير كردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اين كه كودك 9 ساله سالم و صحيح به آغوش خانواده‌اش بازگشته و متهم به مراجع قضائي معرفي شده است گفت: تحقيقات در خصوص ساير سرقت‌هاي احتمالي متهم ادامه دارد.

وي در پايان به شهروندان هشدار داد: از اعتماد بي مورد به افراد ناشناس خودداري و وسائط نقليه خود را به لوازم بازدارنده از سرقت مجهز كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون