نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/4/21      17:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
قدردان زحمات و تلاش های بی شائبه نیروی انتظامی هستیم
گروه استان ها- گلستان- استاندار با تقدیر از تلاش ها و خدمات شبانه روزی پلیس در عرصه مبارزه با موادمخدر گفت: قدردان زحمات و تلاش های بی شائبه نیروی انتظامی هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سید مناف هاشمی" در مراسم یادواره 83 شهید عرصه مبارزه با موادمخدر استان گلستان گفت: بدون شک اعتیاد به موادمخدر امروز به عنوان یک معضل و چالش بزرگ در جوامع محسوب شده و هزینه های بسیار زیادی صرف مقابله و پیشگیری با اعتیاد می شود.

وی با بیان اینکه این پدیده شوم امروز به عاملی برای تهدید امنیت ملی تبدیل شده است گفت: شهدا عرصه مبارزه با موادمخدر گواه بر این نکته هستند که جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با موادمخدر بسیار مصمم است.

هاشمی با اشاره به شرایط سخت و پیچیده جوامع امروزی و مقایسه آن با سال های قبل گفت: اقتداری که به پشتوانه شهدا نصیب جمهوری اسلامی شده است هیچ گاه خوشایند دشمنان نیست و دشمنان از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در هراسند.

وی با اشاره به اینکه به دلیل اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی ،دشمنان خیلی راحت پیشنهادات و تعهدات خود را به بهانه های مختلف زیر پا گذاشته و فشارها را علیه جمهموری اسلامی بیشتر می کنند تصریح کرد: رمز موفقیت در چنین شرایطی وحدت، همدلی و یکپارچگی گروه ها و احزاب و دستگاه ها و نهادهای مختلف است.

هاشمی با اشاره به بازدید وزیر کشور از مرزهای گلستان واختصاص  اعتبارمناسب برای تقویت مرزهای استان گفت: امنیت مرز،امنیت کشور است و این امنیت باید بیش از پیش تقویت شود.

وی با تقدیر ازتلاش ها و اقدامات شایسته پلیس گلستان در عرصه مبارزه با مواد مخدر گفت: همه ما قدردان زحمات و تلاش های نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه و عرصه مبارزه با مواد مخدر هستیم.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه اقدامات مقابله ای پلیس در عرصه مبارزه با مواد مخدر به تنهايی کافی نیست خاطر نشان کرد: اقدامات فرهنگی، آموزشی و پیشگیرانه بایستی سرلوحه دستگاه های فرهنگی قرار گرفته و به صورت همه جانبه در این عرصه ورود پیدا کنند تا شاهد موفقیت در عرصه کاهش عرضه و تقاضای مواد مخدر در جامعه باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون